Misja

banner-staticpage-mission.jpg
Jak rozumiemy naszą misję?

Zdrowa dieta w naszym rozumieniu polega na dostarczaniu wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach oraz połączeniach. Jest to podstawowy element dbania o zdrowie oraz wysoki poziom odporności.

Każdy człowiek do sprawnego funkcjonowania potrzebuje dostarczać w diecie pełnowartościowych białek, węglowodanów złożonych, tłuszczów nienasyconych, minerałów oraz witamin. Wszystkie z tych 5 składników są istotne, a nasze ciała nie potrafią sprawnie funkcjonować, jeśli nie dostarczymy ich wszystkich za pomocą zrównoważonego żywienia. Równowaga jest bowiem podstawą zdrowia.

Czym jest serwis dobrzejemy.pl?

Naszym celem jest udostępnienie Wam wyjątkowego produktu – menu dla całej rodziny – dzięki któremu będziecie mogli bez wysiłku przygotowywać zdrowe posiłki, wspólne dla wszystkich członków rodziny oraz mieć gotową listę zakupów produktów, jakie będą potrzebne do ich przygotowania. Zdejmiemy z Was ciężar myślenia co tu kupić na kolejny tydzień, oszczędzimy Wam stania przed półkami sklepowymi i zastanawiania się co wybrać, ułatwimy przygotowanie każdego posiłku, ponieważ nasze dania są zrównoważone oraz pełnowartościowe.

Pragniemy promować zdrowy sposób odżywiania przez dostarczanie Wam rzetelnych artykułów dietetycznych, a także bazę wiedzy, w której znjadziecie informacje na temat produktów, ich właściwości oraz ich najkorzystniejszych połączeń tak, abyście mieli pewność, że zapropnowane dania to pełnowartościowe posiłki.

Dla kogo?

Z naszego menu mogą korzystać:

DZIECI powyżej 3 roku życia, zdrowe oraz będące na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, wegetariańskiej.

DOROŚLI zdrowi oraz będący na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, wegetariańskiej, z lekko podwyższonym poziomem cholesterolu, z zagrożeniem cukrzycą lub nadciśnieniem.

Osoby chorujące na poważne schorzenia potrzebują indywidualnych konsultacji z lekarzem oraz dietetykiem

UWAGA:

Każdy produkt może spowodować reakcję alergiczną lub nietolerancję pokarmową, dlatego należy obserwować reakcje skórne, działanie układu pokarmowego oraz wydalniczego. W przypadku niepokojących objawów należy konsultować się z lekarzem. Osoby z alergiami powinny zachować szczególną ostrożność we wprowadzaniu nowych produktów do swoich diet. Warto w takim przypadku prowadzić dzienniczek i notować każdy nowy produkt wraz z datą jego wprowadzenia.